Registrace
Menu
Úvod Blog Novinky Vítá vás nový Slave4master

Vítá vás nový Slave4master

Představujeme nový e-shop a nejdůležitější související změny.

Vítá vás nový Slave4master

Naslouchali jsme vám, pečlivě zaznamenávali všechnu zpětnou vazbu a po mnoha měsících práce vás nyní s radostí vítáme na novém Slave4master.

Nový e-shop

Spustili jsme úplně nové stránky nyní na české doméně www.slave4master.cz s novou přehlednější strukturou kategorií, navigací, rychlým vyhledáváním a vylepšenými parametrickými filtry. Na pozadí jsme kompletně změnili e-shopovou platformu, optimalizovali firemní procesy a posílili nebo doplnili automatizaci ve všech směrech, abychom vám mohli poskytovat tu nejlepší službu na trhu a dostáli své vizi – vytvořit nejlepší specializovaný BDSM a fetiš sexshop!

Nákup bez registrace a zrušení zákaznických účtů ze starého e-shopu

Pokud jste nakupovali na našem předchozím e-shopu, museli jste mít svůj zákaznický účet. Na základě zpětné vazby od většiny z vás nyní můžete na novém webu nakupovat snadno a rychle i bez registrace. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli stávající zákaznické účty z předchozího e-shopu zrušit a nepřenášet, abychom vám poskytli možnost volby.

Při nákupu na www.slave4master.cz se nyní můžete sami rozhodnout, zda si vytvoříte zákaznický účet – a má to své výhody, například nižší ceny dopravy – nebo budete nakupovat bez registrace.

Ujišťujeme vás, že ať už se zaregistrujete, či nikoli, nepřihlásíte-li se sami k odběru našeho newsletteru, nedostanete od nás nikdy žádné nevyžádané obchodní sdělení či newsletter. Nemusíte mít obavy z nakupování přes zákaznický účet, jsme přesvědčeni, že vám může přinést pouze samé výhody. :)

Recenze produktů

Změnili jsme také způsob a pravidla pro recenze produktů, abychom zajistili maximální objektivitu a relevanci zákaznických hodnocení. Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci na produkty, které u nás zakoupili. Recenze by měly obsahovat odůvodnění celkové známky, aby hodnocení dokázalo pomoci v rozhodování při výběru dalším zákazníkům.

Zpětná vazba

Jak se vám nový web líbí? Těšíme se na vaše tipy a nápady na další vylepšení stránek i rozsahu nabízeného sortimentu. Pokud vám v nabídce Slave4master cokoli chybí, prosíme, ozvěte se a inspirujte nás. Nabízený sortiment e-shopu Slave4master rozšiřujeme především na základě vašich ohlasů a poptávky. Napište nám.

Děkujeme, že jste s námi. Jsme teprve na začátku a bude to jízda!