Registrace
Menu
Úvod Reklamace a vrácení zboží

Jak reklamovat nebo vrátit zboží

Něco nefunguje, jak má? Zavolejte nám nebo napište.

Na našem e-shopu najdete pouze zboží od ověřených výrobců. Nenabízíme nic, čemu bychom sami nevěřili. I přesto se může stát, že nějaký kousek začne zlobit. Co teď?

Ze zkušenosti víme, že někdy stačí malá rada a produkt opět funguje bez problémů. Také není ve všech případech potřeba posílat defektní produkt zpět. Z těchto důvodů doporučujeme zboží hned neposílat k reklamaci, ale nejdříve nás kontaktovat, abychom se dohodli na postupu vedoucím k rychlému a snadnému vyřízení reklamace.

Chcete stornovat svou objednávku? Pokud jsme ji ještě nevyexpedovali, prosíme kontaktujte nás co nejdříve, nejlépe telefonicky, případně e-mailem.

Chcete zboží reklamovat?

Vyplňte prosím jednoduchý reklamační online formulář. Ozveme se vám zpět a domluvíme se na vhodném postupu. Pokud bude třeba poslat zboží k reklamaci, poskytneme vám zpětný přepravní štítek – nemusíte platit za poštovné.

Produkt k reklamaci zašlete s veškerým dodávaným příslušenstvím (nabíjecí kabel, napájecí adaptér apod.), pokud je to možné, tak i v originálním obalu.

I když máme na vyřízení reklamace ze zákona 30 dní od doručení, víme, jak takové čekání může být nepříjemné. Proto reklamace zpravidla vyřizujeme mnohem dříve!

Reklamovat zboží (uplatnit záruku)

Chcete vrátit nebo vyměnit zboží ve 14denní lhůtě od převzetí?

Rádi vám vyjdeme vstříc, ale má to svá pravidla, kterých se striktně držíme. Erotické pomůcky jsou produkty intimní povahy a při jejich prodeji a případném vrácení je nutné dodržovat přísná hygienická pravidla.

  • Erotické pomůcky musí být v originálním neporušeném obalu (včetně případných pečetících samolepek) a ve stejném stavu, v jakém byly dodány, aby byla 100% zaručena jejich netknutost.
  • Spodní prádlo je možné vrátit pouze nenošené, neznečištěné, se všemi originálními cedulkami a visačkami a v originálním obalu.
  • Filmy na DVD lze vrátit pouze s neporušenou ochrannou fólií nebo pečetící samolepkou.

Pokud erotickou hračku vyzkoušíte nebo použijete, pak ji samozřejmě není možné vrátit ani ve 14denní lhůtě.

Splňuje váš produkt výše uvedené podmínky? Vyplňte prosím jednoduchý online formulář pro vrácení zboží. Ozveme se vám zpět a sdělíme, jak postupovat, aby byla vratka vyřízena rychle a bez potíží.

Vrátit zboží (odstoupit od kupní smlouvy)

Chcete se raději stavit osobně?

Není problém! Přineste zboží na naše výdejní místo v Praze 9 – Letňanech. Situaci se pokusíme vyřešit ihned na místě k vaší spokojenosti.

Bezproblémové reklamace

Další informace

Obchodní podmínky
Reklamační řád
Kontakt a adresa pro vrácení zboží