Registrace
Menu
Úvod BDSM Elektrosex Elektrody Stimulátor žaludu Mystim Pearly Pete

Stimulátor žaludu Mystim Pearly Pete

bipolární elektroda pro stimulaci penisu

Kód: 150774

Bipolární stimulátor penisu se třemi pozlacenými kuličkami podél oblouku nad žaludem, které soustřeďují elektrické impulzy a poskytují tak velmi intenzivní stimulaci. Elektroda je vyrobena z vodivého 100% silikonu lékařské kvality a má zcela přizpůsobitelnou velikost. Podrobný popis

Nezapomeňte, ke zboží budete potřebovat

1 599,00 Kč
Dočasně nedostupné
 • Diskrétní
  nákup

 • 10 000+ hraček
  skladem

 • Doprava zdarma
  od 1 499 Kč

 • Doručení již
  za 60 minut

Stimulátor žaludu Mystim Pearly Pete
Mystim

Stimulátor žaludu Mystim Pearly Pete

bipolární elektroda pro stimulaci penisu

1 599,00 Kč
Dočasně nedostupné

Popis

Mystim Pearly Pete je stimulátor žaludu penisu pro elektrosex se třemi posuvnými zaměřovacími pozlacenými kuličkami, které vytváří skvělou soustředěnou chvějivou či pulzní stimulaci. Jedná se o bipolární elektrodu, kterou lze připojit ke zdroji pomocí Mystim kabelu. Pearly Pete je vyrobený z vodivého lékařského platinum silikonu, který zabezpečuje rovnoměrné vedení proudu a jednoduché čištění. Rozměry elektrody jsou zcela nastavitelné. Společně s jedním Mystim kabelem je vše zabaleno v elegantní kovové krabičce.

Parametry

Kód 672042
EAN 4260152465867
Značka Mystim
Barva černá
Doporučené lubrikanty na vodní bázi
Elektrosex – konektor ElectraStim/Mystim plug
Elektrosex – typ elektroda (bipolární)
Materiál silikon
Odvaha uživatele (1–10) 😈 5
Originální název Mystim Pearly Pete
Štítky elektrosex
Vibrační ne
Hmotnost (g) 190
Slave4master chat

Produkty známe jako své boty. Rádi poradíme

Od pondělí do soboty 9:00–19:00 volejte +420 222 363 065 nebo napište na chat.

Otevřít chat

Mystim

Značka Mystim se zrodila před mnoha lety ze společnosti vyvíjející elektrostimulační přístroje pro lékařské účely. Díky takto získaným zkušenostem se její výrobky vyznačují sofistikovanými lékařskými technologiemi a dokonalou ergonomií, čímž zajišťují přirozenou stimulaci na těch správných místech. Zároveň si společnost Mystim zakládá na jednoduchém a velmi elegantním designu. Každý výrobek je ručně kontrolován, hliníkové výrobky jsou dokonce ručně leštěny. Pestrý výběr elektrostimulačních hraček na vysoké technické úrovni vám poskytuje spousty možností, ze kterých si můžete s důvěrou vybrat pravě ty, které vás oslovují. Ať už si tedy prohlubujete zážitky při masturbaci, přidáváte jiskru předehře či dráždíte svého partnera, produkty společnosti Mystim vám nabízejí možnost dělat vše právě tak, jak se vám to líbí nejvíce.
Všechny produkty značky Mystim