Registrace
Menu
Úvod BDSM Elektrosex Zdroje pro elektrostimulaci Napájecí zdroj Mystim Tension Lover

Napájecí zdroj Mystim Tension Lover

2kanálový napájecí zdroj pro elektrosex

Kód: 140939

Digitální napájecí zdroj pro elektrosex se dvěma samostatnými kanály. Oddělený výběr úrovně intenzity, výběr frekvence a délky impulzů vám dává možnost nastavení velkého množství kombinací. Nemáte-li zrovna chuť vše nastavovat, je pro vás připraveno 7 různých programů. Vstupy pro kabely jsou Mystim round (female) konektory. Podrobný popis

3 599,00 Kč
Dočasně nedostupné
 • Diskrétní
  nákup

 • 10 000+ hraček
  skladem

 • Doprava zdarma
  od 1 499 Kč

 • Doručení již
  za 60 minut

Zákazníci s tímto produktem kupují

Napájecí zdroj Mystim Tension Lover
Mystim

Napájecí zdroj Mystim Tension Lover

2kanálový napájecí zdroj pro elektrosex

3 599,00 Kč
Dočasně nedostupné

Popis

Mystim Tension Lover je důmyslný, snadno ovladatelný napájecí zdroj pro elektrosex se 7 předvolenými programy. Zdroj má 2 oddělené kanály, do každého z nich lze pomocí Mystim kabelu připojit jednu bipolární nebo dvě unipolární elektrody.

Na zdroji je po odsunutí krytu možné regulovat „Width“ – délku elektrických impulzů, „Rate“ pro nastavení frekvence, „Mode“ pro volbu jednoho ze 7 předvolených programů a „Time“ pro nastavení délky stimulace v rozmezí 10–60 minut. Na horní straně je dále nastavitelná intenzita zvlášť pro každý kanál. Tu je možné kdykoli změnit na jeden z 8 stupňů. Nahoře se nacházejí také speciální Mystim round (female) vstupy pro připojení elektrod do kanálů pomocí Mystim kabelů.

Zdroj má velký displej, díky tomu z něj lze perfektně číst v každém okamžiku. Zároveň je lehký a na zadní straně má sponu umožňující připnutí například k pásku. Zařízení je napájeno jednou 9V baterií.

Kromě zdroje je součástí balení 2x Mystim kabel, 4x přilnavá elektroda 4 x 4 cm, 1x 9V baterie a manuál, vše je uzavřeno do elegantního černého plastového kufříku.

Parametry

Kód 672007
EAN 4260152460008
Značka Mystim
Barva černá
Elektrosex – konektor ElectraStim/Mystim plug
Elektrosex – typ napájecí zdroj
Napájení baterie (9V)
Odvaha uživatele (1–10) 😈 7
Originální název Mystim Tension Lover E-Stim Unit
Štítky elektrosex
Hmotnost (g) 708
Slave4master chat

Produkty známe jako své boty. Rádi poradíme

Od pondělí do soboty 9:00–19:00 volejte +420 222 363 065 nebo napište na chat.

Otevřít chat

Podobné produkty

Mystim

Značka Mystim se zrodila před mnoha lety ze společnosti vyvíjející elektrostimulační přístroje pro lékařské účely. Díky takto získaným zkušenostem se její výrobky vyznačují sofistikovanými lékařskými technologiemi a dokonalou ergonomií, čímž zajišťují přirozenou stimulaci na těch správných místech. Zároveň si společnost Mystim zakládá na jednoduchém a velmi elegantním designu. Každý výrobek je ručně kontrolován, hliníkové výrobky jsou dokonce ručně leštěny. Pestrý výběr elektrostimulačních hraček na vysoké technické úrovni vám poskytuje spousty možností, ze kterých si můžete s důvěrou vybrat pravě ty, které vás oslovují. Ať už si tedy prohlubujete zážitky při masturbaci, přidáváte jiskru předehře či dráždíte svého partnera, produkty společnosti Mystim vám nabízejí možnost dělat vše právě tak, jak se vám to líbí nejvíce.
Všechny produkty značky Mystim