Registrace
Menu
Úvod BDSM Masky, kukly a roubíky Plynové masky Gas Mask Rubber Rebreathing Bellows
Novinka

Gas Mask Rubber Rebreathing Bellows

příslušenství pro plynovou masku

Kód: 240423

Gumové dýchací měchy, které snadno připojíte k plynové masce pomocí standardního 40mm konektoru (M40). S uzavíracím ventilem, kterým se reguluje přívod čerstvého vzduchu do měchu. Tyto externí plíce vám vytvoří plně uzavřený dýchací systém. Podrobný popis

2 309,00 Kč
Dočasně nedostupné
 • Diskrétní
  nákup

 • 10 000+ hraček
  skladem

 • Doprava zdarma
  od 1 499 Kč

 • Doručení již
  za 60 minut

Gas Mask Rubber Rebreathing Bellows
MOI Amsterdam

Gas Mask Rubber Rebreathing Bellows

příslušenství pro plynovou masku

2 309,00 Kč
Dočasně nedostupné

Popis

Baví vás hry s kontrolou dechu? Hledáte nové příslušenství pro svou plynovou masku? V tom případě pro vás máme něco speciálního.

Tyto gumové měchy lze použít jako „externí plíce“ pro zachycení vdechovaného vzduchu. Snadno je propojíte s plynovou maskou pomocí standardního 40mm konektoru (M40). Lahodná gumová vůně těchto měchů je bonusem navíc.

Ve spodní části je namontovaný uzavírací ventil, kterým se otevírá (nebo zavírá) vstup do měchu. Tento ventil se snadno ovládá, a to i s kluzkýma rukama nebo v silných gumových rukavicích.

Pokud budete tyto měchy krmit vydechovaným vzduchem, můžete s touto hračkou vytvořit i zcela uzavřený dýchací systém. Erotické napětí se zvyšuje se snižujícím se obsahem kyslíku v recyklovaném vzduchu. Dbejte na to, abyste z bezpečnostních důvodů – například pomocí rozdvojky T-Splitter – mohli do smyčky pouštět čerstvý vzduch, aby se tato hra velmi rychle nezvrhla a nezměnila se v životu nebezpečnou situaci.

Breath control play je skvělý v kombinaci s bondage, nikdy však nezapomínejte na bezpečnost a nenechávejte svého partnera ani na minutu bez dozoru!

Parametry

EAN 8720195155072
Značka MOI Amsterdam
Originální název Gas Mask Rubber Rebreathing Bellows
Štítky breath control play
Hmotnost (g) 448
Slave4master chat

Produkty známe jako své boty. Rádi poradíme

Od pondělí do soboty 9:00–19:00 volejte +420 222 363 065 nebo napište na chat.

Otevřít chat